Dziewięć trików na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i towarzyszki satysfakcja ze zbliżenia była o wiele większa.

Prezentuje parę prostych porad, żeby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie produkować hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone za oceanem wykazały, że kontakt cielesny ożywia wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może powiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiego wniosku doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słoneczne obniżają poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność oraz apetyt na seks. Światło z solarium też daje takie efekty.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Stwierdzili oni, że filmy romantyczne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 procent. Największym twoim problemem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy zajdzie taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa przypływa większa dawka krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Codziennie konsumuj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, tadalis
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego sprawia, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie intensyfikuje transport krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila wydzielanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeśli facet je za mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Dlatego należałoby włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa stan oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do penisa. Pewne doświadczenie dowiodło, że już 2 papierosy mogą sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych ujemnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio