Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała oraz formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, iż faceci, którzy pokonują pieszo każdego dnia 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów z erekcją w porównaniu cialis w zelu do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Tamowanie się żył jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie tylko wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba na starcie wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby zainicjować zauważalną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do członka. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój penis jest zwykle wyczerpany. Musi zregenerować siły. Z tej przyczyny niesłychanie ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, iż twój penis jest kamagra zel zdrowy oraz przygotowany do ponownego działania. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. A więc dla twardej i zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest niezwykle istotny.