Moda na co dzień

Dużo kobiet ma znaczne kompleksy na tle swojej tuszy – często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, ale nie ma większego sensu się oszukiwać – nierzadko sytuacja jest taka, że w istocie Polki mają trochę kilogramów za wiele. Na całe szczęście są bardzo interesujące rozwiązania, które to mogą spowodować, iż można prezentować się o wiele szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach szczupłe kobiety przez beznadziejnie dostosowane ubrania wyglądają na sporo cięższe aniżeli w rzeczywistości. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Bez dwóch zdań ubrania powinny być jednego koloru – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają przeróżne odcienie takiego samego koloru, nie można przesadzać, w tej kwestii panuje wolność wyboru. Oprócz tego niech kolor naszego wdzianka podkreśla naszą karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To słabe połączenie, które nie dość, iż wygląda mało korzystnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów i falban. Jeżeli zaś w grę wchodzą wąskie biodra oraz rozbudowana klatka piersiowa, to należałoby nałożyć na siebie szeroką spódnicę, oprócz tego top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. Nierzadko kobiety chcą ukryć brzuch, nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W tym celu trzeba założyć spódniczkę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Chociaż w ostatnim czasie panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeśli któraś z pań chce je ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i oprócz tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilogramów mniej.