Untoxin – Czujesz się wciąż znużony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w istot kapsułek. Artykuł ten określony jest do brania w terminach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie pewno być wynikiem stosowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przekłada się to na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji ładnej i wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we natury, co odkłada się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy gościć w trakcie czyli po posiłku, popijając sporą liczbą wody. 

Pierwsze rezultaty używania preparatu Untoxin można zaobserwować zaraz po siedmiu dniach od przygotowania jego przyjmowania. 

Należy mieć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergia na jakikolwiek jego element.

Suplementy diety powinny stanowić trzymane w temperaturze pokojowej w forma ważny dla maleńkich dzieci. Chronić przed światłem oraz podejmowaniem wilgoci. Produkt dany stanowi dla osób odpowiedzialnych. Suplement diety nie prawdopodobnie stanowić kierowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax promocja

Follixin tanio