Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie stanowiła w całości zaspokojona? Kobiety chcą więcej czasu, by czuć pełną przyjemność z stosunku i poczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, że wówczas nie problem, to jedyny wiesz, że nie udało Ciż się jej w całości zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się to szczególnie, ona umie w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks powtarza się być wynikiem do doskonałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście istnieje sposób, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze moją żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą wejść do spraw.

Formuła Climax Control może zdarzyć, że będziesz w okresie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem terapii. Ten dodatkowy czas jest nadzieję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz używał zdolność kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Tylko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak chce o tym Twoja żona.

Climax-Control

Derminax

Fem max