Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć smutki, przygnębienia i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi drinku z najsprawniejszych a najczęściej wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia ciepło i zajmuje dobrą energię.

Świeca robiona jest ręcznie z własnego wosku, posiada knot nasączony olejkami i ekstraktami z niezwykle intensywnych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału potrzebna istnieje jednocześnie odpowiednia formuła, która była używana tylko w starożytności; to specjalne zaklęcie ochronne, które korzysta strzec przed szkodliwą aurą z zewnątrz, zniszczeniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest służenie wielowymiarowe. Nie tylko chroni przed złem oraz oczyszcza, ale jednocześnie unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa ważną funkcję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i wyciszenia umysłu, co we ostatnim świecie jest strasznie trudne. Ale sam proces odprawiania ceremoniału wymaga jedynie kilku przygotowań: dobrego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy potrzeba zaledwie skoncentrować się na planie, jaki zależymy zrobić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx-Repellent Magic Formula

Kankusta-Duo

Knee Active Plus