Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo powstające z sporych elementów wzmacniających, jakie dostają się w niniejszym serum sprawiają, iż właśnie po pierwszej aplikacji że oraz poczuć różnicę. To świetna formuła, która zbiera się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w określonych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skupionych z nimi korzyści. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży służy do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C i E efektywnie chroni włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód że warto zastosować z plusów tego środka osobiście.

Vivese

Pro Engine Ultra

Revitalum Mind

Vivese