Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który zlikwiduje tenże kłopot i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością może stanowić zła dieta i niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który zmienia ich kształt i formę. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie przyznają się także dla kobiet, jak zarówno dla mężczyzn, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na kolejny element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w obecnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To odpowiednio owe punkty decydują o dobrym funkcjonowaniu środka i tworzą niezwykłe miejsce w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, i co za tym idzie, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso-Duo Oil 2