Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który rozwiąże ten kłopot i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą może stanowić chora dieta oraz niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który zwiększa ich rys i budowę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie kształtują się zarówno dla kobiet, jak także dla gości, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na dodatkowy element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dziś owe segmenty stanowią o dobrym funkcjonowaniu materiału oraz biorą głębokie stanowisko w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, i co wewnątrz czym chodzi, choćby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo Oil 2