Doskonałe wyniki przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy efekt treningów
najdoskonalsza klasa środków
przypływ działalności oraz szybkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wielkość i masę mięśniową. Toż niezwykle funkcjonalny i mocny środek dostępny dla wszystkiego, kto chce zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najgenialniejsze wyniki ruchów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie mieszkał na straży Twojego testosteronu. Nazywa to jedne korzyści. Stwierdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i odporności jeszcze zupełnie nie istniałoby tak dobre oraz szybkie. Będziesz znał gwarancję, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa łącznie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wytworzenia Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki sportów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na siłę i wpadnij na nowy poziom ćwiczeń. Kimera to konkretniejsza miara i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, wykonany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zdobądź to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na efekty treningów. Zwiększ wydajność fizyczną choćby o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej rywalizacji zaś stanów zdolny do drugiego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze wiesz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to również wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najniższym szczególe. Nie będziesz znał małych wątpliwości jak stosować suplementy, co zjadać i jak uczyć, żeby polepszyć metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Efekty będą jasne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )