Spowoduj, iż kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich skład istnieje w szerocy naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie oddziałują na wzbudzanie pożądania fizycznego i uroda mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, które są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich wykonanie dopomoże zbudować atmosferę bezpieczeństwa oraz planowania, w której nowe osoby będą Obecni znacznie odpowiednie i słabe. Wpływanie feromonów jest doskonale realne i przyjazne, ze względu na ostatnie, iż są to bezwonne substancje. Czynią one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, a ponadto w interesie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i przygotujesz aurę bezpieczeństwa i bezpieczeństwa.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych osób w gronu
powstaniesz w sile dominatora i panowie
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe linie i uzyskasz przychylność nowych typów

Użytkowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w mieszkaniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony działają przez około 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, a dokładniej mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w szkoleniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do większości infochemicznej, które naturalnie istnieją w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Ukazuje się jednakże, iż substancje też nie mają żadnego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe role w ciągłym byciu każdego człowieka m.in. wyrażają dominację i osiągną na danie się spośród otoczenia, znacząco oddziałują na pewność siebie, a jeszcze – co dla większości jest najważniejsze – efektywnie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów podejmuje się w terminie, gdy dojdą do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak wykonują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, owocnie zachęcają do nas płeć przeciwną oraz leczą w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych wiedz na swój problem otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem projekty są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w którym przyrządzają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów przenosi się wtedy w mojej podświadomości.

aluramin

http://Alluramin24.com